Про фірму

Приватне акціонерне товариство фірма "Фундамент", скорочена назва ПрАТ ‘’Фундамент’’, – підприємство (утворене у грудні 1969 року, наказ Мінмонтажспецбуду України від 09.12.1969р. № 400, ліцензія АГ №576343 від 29.04.2011 ) з понад 40-річним  досвідом виконання будівельних робіт: від аналізу проектної документації до улаштування фундаментів з усіх видів паль, спорудження протизсувних стінок, протифільтраційних завіс, проведення інжинірингових і з 2012р. загально-будівельних  робіт. На підприємстві впроваджена система управління якістю та отримано Сертифікат міжнародного стандарту ISO 9001-2000 та ДСТУ ISO 9001-2001.

Підприємство активно співпрацює з Держбудом України з питань розробки ДБН та доповнень до них, з науково-дослідними  й проектними установами України(НДІБК, «Київпроект»), а також з визнаними світовими виробниками будівельної техніки Liebherr, Bauer, Casagrande, Putzmeister  та іншими. Все це дає змогу підприємству вистояти і утримувати провідні позиції в будівництві.

Підприємством зведено понад 80% пальових фундаментів під житлові будинки на  ж/масивах Києва, Осокорки, Позняки, Харківський, Троєщина, Оболонь, Кадетський гай, Ново-Біличи, в центральній частині міста вулицях Білоруській, Б.Хмельницького, Тургенівській, Герцена, Межигірській, б-ру  Шевченка, 40-річчя жовтня, Бессарабський квартал, П.Мирного та ін., під споруди  промислового, соціально-культурного та побутового призначення, які будувалися або реконструювалися в м. Києві  починаючи з 1970-х р., серед таких будівля міністерства інфраструктури України, Будинок торгівлі, Український дім, Національний банк України, Промінвестбанк, Палац «Україна», споруди музейного комплексу Великої Вітчизняної війни, НСК «Олімпійський» на всіх етапах його реконструкції включаючи EURO-2012,  Національний оперний театр ім. Т.Г. Шевченка, готелі «Салют», «Київ», «Спорт», «Русь», «Інтерконтиненталь», учбові і медичні заклади, виробничі потужності заводів  «Арсенал», «Радіоприлад», ім. Малишева в Харкові, хімкомбінати в Рівному і Черкасах та ін.

На будівельному ринку України підприємство займає одне з провідних місць по  технічному забезпеченню, обсягах і якості виконуваних робіт.

ПрАТ “Фундамент” належить до фірм, де людський чинник є одним з ключових в її діяльності. Ми зібрали колектив однодумців, спеціалістів які можуть втілити в реальність архітектурні рішення будь якої складності. 

Увесь інженерно-технічний склад нашого підприємства має величезний досвід і високу кваліфікацію у сфері будівельно-монтажних робіт, завдяки чому ми гарантуємо якість виконання завдань з дотриманням усіх норм будівельного законодавства.

Для колективу створені прекрасні умови роботи, гарантований соціальний захист. Виробничі досягнення, освоєння і ефективне застосування передових технологій, розробку та впровадження неординарних прогресивних рішень в складних умовах будівництва, неодноразово відзначалися на державному рівні.

Наша мета – це постійне нарощування виробничого і технічного потенціалу організації. Це означає не лише вдосконалення технічного оснащення підприємства, але й пошук нових рішень і шляхів розвитку.

Керівництво:

Ярош Олександр Петрович

Виконавчий орган Товариства - Генеральний директор  ПрАТ"Фундамент"
Ярош Олександр Петрович

Алєксєєв Дмитро Анатолійович - Голова Наглядової Ради Товариства

Бабич Володимир Миколайович - головний інженер

Клюс Леонід Галінович - заступник генерального директора – начальник управління загально - будівельних робіт 

Шпігель Генріх Давидович - радник генерального директора

Руденок Валентина Володимирівна - заступник генерального директора з економіки та фінансів

Денісов Віктор Михайлович - заступник генерального директора з охорони праці, техніки безпеки та навчання персоналу

Послуги та технологія робіт:

1. Улаштування фундаментів із забивних паль.

Тривалий час фундаменти із забивних паль були найбільш дешевими через недорогі энергоносії, транспортування, вантажно-розвантажувальні роботи, просту технологію улаштування , наявність нових масивів забудови.

В цілому пальові фундаменти із забивних паль виконувались під збірні залізобетонні будівлі в 9-16 поверхів. Розрахункові навантаження приймались 40-70 тонн в залежності від будівлі, геологічних умов будмайданчика. Але назвати ці фундаменти із забивних паль надійними можна тільки стосовно до різних геологічних умов будівельних майданчиків, тому що забивання їх, наприклад в піску, приводить до руйнувань паль, а внаслідок довготривалих динамічних або статичних (вдавлювання) дій на палю в її тілі виникають сколи, зрізи. Тому застосування фундаментів із забивних паль вкрай обмежене і ПрАТ ‘’Фундамент’’ пропонує замість них інші найновіші технології улаштування пальових фундаментів.заглиблення шпунтових огороджень, улаштування протизсувних пальових підпірних стін

2. Улаштування фундаментів із буронабивних паль .

Найбільш розповсюдженими в світі є фундаменти із буронабивних паль. Цей метод є класичним. Ці фундаменти надійні, сприймають великі навантаження, параметри паль легко контролюються в процесі ведення робіт. Буронабивні палі виконуються діаметром від 530мм до 1800мм, глибиною до 40м, в будь-яких геологічних умовах. Продуктивність улаштування таких фундаментів – 12-20м³ за зміну. Буронабивні палі незамінні в разі улаштування підпірних стін, а також в умовах щільної міської забудови.

3. Улаштування фундаментів із буроін'єкційних (CFA) паль.

За останні 15 років широкого розповсюдження набули буроін'єкційні палі, виготовлені методом безперервного циклу шляхом заміщення вибуреного ѓрунту бетонною сумішшю, яка подається на забій свердловини через порожній шнек під тиском до 80 атм бетононасосом. Автоматична система контролю технологічних параметрів паль дозволяє значно підвищити якість паль на стадії їх технологічного виготовлення. Занурення армокаркасу в укладений бетон на проектну відмітку здійснюється віброзанурювачем фірмы BAUER. Наша фірма освоїла улаштування буроін'єкційних паль діаметром 300-800 мм і глибиною до 39 метрів, при цьому буровий агрегат і бурове обладнання були запроектовані і виготовлені київськими підприємствами за нашої безпосередньої участі. Ця технологія улаштування пальових фундаментів отримала застосування в Україні в 1994-1995рр. за допомогою бурової техніки фірми SOLETACHE BACHY. Паралельно   фірмою «Фундамент» разом з інститутом «Укрспецмонтажпроект» був розроблений дослідний зразок бурової установки УБЦ-1 (установка безперервного циклу) із вітчизняних комплектуючих на базі крана МКГ-25 БР, який успішно пройшов випробування. Наразі дані бурові установки оснащені комп’ютерною системою контролю параметрів продавлюваної палі, розробленої фахівцями КНУБА. На сьогоднішній день ці установки працюють в Україні, Росії, Білорусі. Більш потужні бурові установки зарубіжного виробництва (BAUER, Casagrande) з максимальним крутячим моментом приводної головки до 40 т/м фірма «Фундамент» використовує для улаштування буроін’єкційних паль діаметром 700÷800мм і більше 20м глибини.

Технологія улаштування цих паль достатньо проста і надійна. На копровій щоглі набирається шнекова колона необхідного діаметра і довжини. Установивши на точку буравлення, шнекова колона забуравлюється на проектну глибину, в разі досягнення якої бетононасосом по системі бетоноводів подається під тиском бетонна суміш з одночасним підняттям шнекової колони. Вибурений ѓрунт прибирається допоміжним краном за допомогою грейфера або екскаватором. Потім в свіжеукладений бетон установлюються арматурні стержні або вібратором занурюється арматурний каркас.

Продуктивність однієї установки складає 50-70м³ готових паль за зміну.

Переваги пальових фундаментів із буроін’єкційних паль:

  • висока продуктивність;
  • висока якість виготовлення;
  • велика несуча спроможність – в 1,15-1,25 рази вище, ніж такий же буронабивний;
  • самий дешевий спосіб виготовлення паль.

В фірмі широко застосовуються  бурові  машини   німецької фірмы BAUER, італійської фірми Casagrande. 

4. Улаштування фундаментів методом ущільнення грунту стінок свердловин паль.

Ця технологія дозволяє виконувати улаштування пальових фундаментів практично без виноса ѓрунту на поверхню. Для їх улаштування застосовуються бурові установки зарубіжного виробництва з обертовим моментом не менше 25 кН/м і навантаженням на робочий орган не менше 30кН.

Переваги даної технології:

  • висока несуча спроможність:
  • витиснення об’єкта ѓрунту в навколишнє середовище створює циліндричний стовбур ѓрунту, який має високу щільність;
  • площа передачі тиску (ущільнений об’єм ѓрунту) збільшується приблизно на 30%;
  • як наслідок, відбувається збільшення поверхні тертя приблизно на 39% і тиск на основу приблизно на 50÷70% (по відношенню до номінального діаметра).
  • висока продуктивність роботи. Виключається вивоз вибуреного ѓрунту з будмайданчика.
  • мінімізація витрат бетону,- в результаті ущільнення значно зменшується перевитрати бетону порівняно з іншими методиками безперервного буріння.
  • знижена вартість виготовлення,- комбінація високої швидкості буріння, короткого часу бетонування (висока продуктивність бетононасосу для закачки бетону) і незначного часу, який витрачається на переміщення, дозволяє досягати значень денної продуктивності, які набагато перевищують традиційні методи улаштування паль;
  • низька вартість тони докладеного навантаження (завдяки збільшуючій несучій здатності в результаті ефекту ущільнення).

5. Улаштування ін’’єкційних ґрунтових анкерів, мікропаль.

Застосовуються для вирішення таких будівельних завдань:

  • улаштування нових і посилення вже існуючих  фундаментів будівель і споруд;
  • зміцнення схиліві насипів під час розширення гірських доріг, біля існуючих будівель, мостів тощо;
  • лаштування підпірниїх стін та огороджувальних конструкцій котлованів(шпунтові огорожі, стіна в грунті);
  • запобігання спливанню гідротехнічних споруд та фундаментів глибокого закладення;

6. Виконання загально-будівельних робіт (монолітно-каркасне будівництво висотних споруд, житлових будинків).

7. Виготовлення арматурних каркасів та металоконструкцій.

ПрАТ "Фундамент" має власну виробничу базу площею понад 4 га для виготовлення армокаркасів та інших металоконструкцій. Тут виконується весь комплекс робіт з виготовлення і ремонту бурового обладнання. Це шнеки, коронки, желонки, ковшові бури різних діаметрів і конструкцій, бетоноводи.

Арматурні каркаси для всіх видів паль виготовляються в арматурному цеху. Щомісяця переробляється більше 200 тон арматурної сталі. Втілена в виробництво італійнська лінія з виготовлення армокаркасів і хомутів (кілець), що дозволяє значно полегшити працю електозварників і збільшити потужність виробництва каркасів.

8. Проектні роботи.

Фундамент є основою майбутньої споруди, яка забезпечить надійність, нормальну експлуатацію і додасть упевненості в завтрашньому дні.

Вибір виду пальових фундаментів, технології провадження робіт і необхідного обладнання для їх виконання залежить від геологічних умов.

Пальові фундаменти проектуються на підставіі результатів інженерно-геологічних і гідрогеологічних досліджень будівельного майданчика. Для вибору ефективного способу провадження бурових робіт необхідно знати основні властивості ѓрунтів: щільність, вологоємність, водонепроникність, модуль деформації.

В робочих кресленнях пальових фундаментів зазначаються вид, кількість і параметри паль – переріз і довжина, а також несуча спроможність і відповідне їй навантаження, яке допускається на палю. Для визначення несучої здатності паль за результатами польових досліджень розробляється завдання на проведення випробувань паль. Результати статичних досліджень паль в подальшому використовуються для безпосереднього визначення розрахункового навантаження, яке допускається на палю.

При розробці пальових фундаментів враховуються наступні дані: конструктивна схема будівлі або споруди, що проектується, розміри несучих конструкцій та матеріал, із якого вони проектуються, наявність приближення заглиблених приміщень до фундаментів споруди, навантаження будівельних конструкцій на фундамент.

Пальові фундаменти, в залежності від розміщення паль за планом, проектуються в вигляді: поодиноких паль, пальових стрічок, пальових кущів, суцільного пальового поля.

Фахівці ПрАТ ‘’Фундамент’’ також проводять експертизу проектів і аналіз можливих рішень по основах і фундаментах. Мета експертизи проектів з основ і фундаментів об’єкта полягає в виборі і розробці найбільш раціонального рішення в виборі інструмента і технології виготовлення паль. Експертиза здійснюється на підставі аналізу з урахуванням місцевих інженерно-геологічних умов об’єкту, конструктивних особливостей будівлі, матеріалів інженерно-геологічних досліджень. Проектне рішення по довжині і діаметру паль аналізується на підставі даних статичних досліджень, фізико-механічних характеристик ѓрунтів, навантажень на палю.

ПрАТ ‘’Фундамент’’ запропонує Вам найбільш оптимальний варіант пальового фундаменту для улаштування надійних паль з застосуванням більш економної бурової техніки.

9. Вишукувальні роботи для будівництва (статичні випробування паль на вертикальні і горизонтальні навантаження).

сайт створено компанією создать сайт