Проектування

Фундамент є основою майбутньої споруди, яка забезпечить надійність, нормальну експлуатацію і додасть упевненості в завтрашньому дні.

Вибір виду пальових фундаментів, засоба провадження робіт і необхідного обладнання для їх виконання залежить від геологічних умов.

Пальові фундаменти проектуються на основі результатів інженерно-геологічних і гідрогеологічних досліджень будівельного майданчика. Для вибору ефективного засобу провадження бурових робіт необхідно знати основні властивості ѓрунтів: щільність, вологоємність, водонепроникність, модуль деформації.

В робочих кресленнях пальових фундаментів зазначаються вид, кількість і параметри паль – переріз і довжина, а також несуча спроможність і відповідне їй навантаження, яке допускається на палю. Для визначення несучої здатності паль за результатами польових досліджень розробляється завдання на проведення випробувань паль. Результати статичних досліджень паль в подальшому використовуються для безпосереднього визначення розрахункового навантаження, яке допускається на палю.

При розробці пальових фундаментів враховуються наступні дані: конструктивна схема будівлі або споруди, що проектується, розміри несучих конструкцій та матеріал, із якого вони проектуються, наявність приближення заглиблених приміщень до фундаментів споруди, навантаження будівельних конструкцій на фундамент.

Пальові фундаменти, в залежності від розміщення паль за планом, проектуються в вигляді: поодиноких паль, пальових стрічок, пальових кущів, суцільного пальового поля.

Фахівці фірми «Фундамент» також проводять експертизу проектів і аналіз можливих рішень по основам і фундаментам. Ціль экспертизи проектів з основ і фундаментів об’єкта полягає в виборі і розробці найбільш раціонального рішення в виборі інструмента і технології виготовлення паль. Експертиза здійснюється на підставі аналіза з урахуванням місцевих інженерно-геологічних умов об’єкта, конструктивних особливостей будівлі, матеріалів інженерно-геологічних досліджень. Проектне рішення по довжині і діаметру паль аналізується на основі даних статичних досліджень, фізико-механічних характеристик ѓрунтів, навантажень на палю.

ЗАТ фірма «Фундамент» запропонує Вам найбільш оптимальний варіант пальового фундаменту для улаштування надійних паль з застосуванням більш економної бурової техніки.

сайт створено компанією создать сайт