Анкери

Попередньо навантажені анкери широко використокуються для кріплення  конструкцій, що обгороджують котловани, зсувних  схилів, підсилення старих бетонних і кам'яних конструкцій, стабілізації деформацій при кренах споруд. Застосування анкерів в підпірних і тих, що обгороджують,  стінах дозволяє відмовитися від розпірних поясів, тим самим значно полегшуючи наступну розробку котлованів.

ЗАТ фірма "Фундамент" проводить роботу з улаштування ѓрунтових анкерів в тимчасовому і сталому виконанні. Склад робіт включає повний цикл операцій: від збірки анкера з окремих комплектуючих до фіксації його необхідним зусиллям на  конструкції, що закріплюється.

Застосування в конструкції анкера арматурних каркасів (від 3-х до 7-ми штук) дозволяє варьювати зусилля натягу в межах 30-70 тс на анкер. Використання бурової машини "Casagrande C-6" робить можливим установку анкера в будь-яких ѓрунтових умовах.

Для створення ефективної зони закладання анкеру застосовується ін'єкційний цементаційний агрегат "Casagrande M1250" з максимальним тиском нагнітання до 100 атм. Попередній тиск в жмутах створюється за допомогою гідродомкрата, після чого анкер закріплюється на розподільному поясі за допомогою спеціального блокуючого оголовка. За потреби фірма "Фундамент" може встановити не тільки жмутові, але й стрижневі анкери довжиною до 30 м, а також ін'єкторні анкери TITAN.

сайт створено компанією создать сайт