За час існування фірмы її фахівцями був запропонований ряд раціоналізаторських та інноваційних пропозицій, в результаті впровадження в виробництво яких вперше в фундаментобудуванні бувшого СРСР було створене обладнання і технології для улаштування фундаментів із паль. Починаючи з пристосування для цих робіт бурових установок УРБ-ЗАМ, УГБХ-150, на заводах м. Києва спроектували і виготовили перші зразки бурових установок на базі копра КГ-12 та вантажопід’ємного крана МКГ-25 Бр типу СО-2, СО-1200, НБО, БСО-1, СБУ-2. Згодом створені за цими зразками аналоги успішно використовувались в будівельній галузі всього Радянського Союзу.
Підприємство плідно співробітничає з науково – дослідними і проектними установами України, серед яких: НДІ будівельних конструкцій, УКРНДІспецбуд, "Київпроект" та ін., і з такими мегабрендами - виробниками будівельної техніки як Liebherr, Bauer, Casagrande та ін. В 90-і роки за співдружності з київськими науковими установами і промисловими підприємствами була розроблена і впроваджена в виробництво бурильна установка на основі вітчизняної базової машини для спорудження пальових фундаментів за технологією безперервного циклу (буроін’єкційні палі). Ця технологія не тільки не уступає закордонним аналогам, а за окремими параметрами перевершує їх. Наприклад, в застосуванні постійного комп’ютерного контролю в разі улаштування палі або технології посадки армокаркасів в тіло палі. Її використання дозволило вдвоє-втрєе скоротити період виконання робіт.
В 2002 році вперше в світовому фундаментобудуванні була розроблена і впроваджена в виробничих умовах технологія улаштування паль методом «розкатування» без винесення вибуреного ѓрунту на поверхню. Технологія розроблена за тісною співпраці з німецькою фірмою BAUER. Вперше ця технологія була застосована в Україні в м. Києві при реконструкції Бессарабського кварталу, а також при будівництві житлових будинків, розташованих по вул. П. Мирного, вул. Осиповського, пр. 40 років Жовтня. Переваги цієї технології полягають в наступному: збільшення в 1,5-1,6 рази несучої спроможності палі при зменшенні її діаметра, підвищення продуктивності праці відносно улаштування фундаментів із буронабивних паль в 4-5 разів. При цьому відпадає необхідність вивозу вибуреного ѓрунту, застосування обсадних труб і глинистого розчину, економиться бетон.
Також успішно впроваджені в виробництво технології з використанням техніки італійських фірм CASAGRANDE, СIFA, бетононасосів німецької фірми PUTZMEISTER.
Завдяки високій і ефективній організації виробництва, впровадженню найновішої техніки та найпередовіших технологій спорудження пальових фундаментів об’єми робіт виросли з декількох сотен заложеного в палі бетону в 1970 році до 100 000м3 фундаментів паль в 2006 році.
ПЕРЕЛІК ТЕХНОЛОГІЙ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ
-
Улаштування пальових фундаментів під захистом глинистого розчину
-
Улаштування паль під захистом обсадних труб
-
Улаштування буроін’єкційних паль
-
Улаштування паль великих диаметрів (більше 1000 мм) з обсадними трубами за допомогою гідравлічного столу
-
Улаштування буроін’єкційних паль з одночасною посадкою обсадної труби двома головками, що крутяться, Ø 800 мм глибиною до 24 м
-
Улаштування паль методом „розкатування” (ущільнення ѓрунту) без виносу ѓрунту на поверхню глибиною до 28м і Ø 600мм